Aktualności

WYNIKI KONKURSU „DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ”

W dniach 18 i 19 marca 2024 w naszej szkole odbyły się przesłuchania w II Wojewódzkim Konkursie Piosenki Religijnej dla uczniów szkół podstawowych „DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ” pod patronatem Jego Ekscelencji Biskupa Gliwickiego Sławomira Odera oraz „GOŚCIA GLIWICKIEGO”.
W konkursie wzięło udział 36 szkół z naszego województwa. Jury w składzie: Agnieszka Bielanik-Witomska, ks. Michał Picz, Irena Ciosk, spośród 113 wykonawców (w tym soliści i zespoły kl.1-3, 4-6, 7-8) wyłonili następujące miejsca: (poniżej plik pdf)
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za dostarczenie muzycznych doznań i pięknych interpretacji utworów muzyki chrześcijańskiej.
Laureatów GRAND PRIX oraz I, II i III miejsc serdecznie zapraszamy na Galę wręczenia dyplomów i nagród, która odbędzie się 9 kwietnia 2024r. w naszej szkole o godz. 10:00. Zdobywcom wyróżnień dyplomy i upominki wyślemy pocztą.
Na Gali usłyszymy koncert zdobywców GRAND PRIX oraz pierwszych miejsc w każdej kategorii.
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).