Aktualności

WYNIKI KONKURSU „DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ”

W dniach 18 i 19 marca 2024 w naszej szkole odbyły się przesłuchania w II Wojewódzkim Konkursie Piosenki Religijnej dla uczniów szkół podstawowych „DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ” pod patronatem Jego Ekscelencji Biskupa Gliwickiego Sławomira Odera oraz „GOŚCIA GLIWICKIEGO”.
W konkursie wzięło udział 36 szkół z naszego województwa. Jury w składzie: Agnieszka Bielanik-Witomska, ks. Michał Picz, Irena Ciosk, spośród 113 wykonawców (w tym soliści i zespoły kl.1-3, 4-6, 7-8) wyłonili następujące miejsca: (poniżej plik pdf)
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za dostarczenie muzycznych doznań i pięknych interpretacji utworów muzyki chrześcijańskiej.
Laureatów GRAND PRIX oraz I, II i III miejsc serdecznie zapraszamy na Galę wręczenia dyplomów i nagród, która odbędzie się 9 kwietnia 2024r. w naszej szkole o godz. 10:00. Zdobywcom wyróżnień dyplomy i upominki wyślemy pocztą.
Na Gali usłyszymy koncert zdobywców GRAND PRIX oraz pierwszych miejsc w każdej kategorii.