Aktualności

POKAŻĘ CI COŚ ŚLĄSKIEGO – ZWIEDZAMY ŚLĄSKĄ ZIEMIĘ ŚLADAMI SZLAKU ZABYTKÓW TECHNIKI

POKAŻĘ CI COŚ ŚLĄSKIEGO –
ZWIEDZAMY ŚLĄSKĄ ZIEMIĘ
ŚLADAMI SZLAKU ZABYTKÓW TECHNIKI

I EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Pierwsza edycja konkursu już za nami. Okazało się, ku ogromnej naszej radości, że dzieci i młodzież są zainteresowani naszą Małą Ojczyzną, jej zabytkami, walorami, specyfiką. Ilość prac mocno nas zaskoczyła. Nie spodziewałyśmy się, że już w pierwszej edycji wpłynie ponad setka prac plastycznych, makiet, prezentacji. Najbardziej zaś cieszy zaangażowanie i wkład pracy własnej, by jak najlepiej pokazać swoją wizję danego obiektu oraz skrupulatność pracy badawczej, by przedstawić zabytek.

Nagrodzone zostały prace najbardziej oryginalne, praco- i czasochłonne, najlepiej oddające ducha danego obiektu, prace pokazujące dziecięce spojrzenie na świat.

Wszystkim uczestnikom ogromnie dziękujemy za zaangażowanie, nauczycielom i rodzicom dziękujemy za czuwanie, podsuwanie pomysłów i dostarczenie prac. Laureatom zaś – gratulujemy!

Nagrody, które nie zostaną odebrane z naszej siedziby w dniach 25 kwietnia – 10 maja – zostaną rozesłane pocztą.

Organizatorki konkursu

WYNIKI>>