SREBRO INFORMATYCZNE

SREBRO INFORMATYCZE

Marcin Machał – uczeń klasy 6mt zajął 2 miejsce w konkursie informatycznym w ramach projektu „Dni Gliwickich Młodych Naukowców”. Zadaniem Marcina było stworzenie EscapeRooms z ciekawymi zagadkami logicznymi.

23 lutego na Politechnice Śląskiej odbyła się Gala podsumowująca cykl konkursów realizowanych w naszym mieście w ramach tego projektu.

Bardzo miłą częścią Gali było wręczenie nagród laureatom konkursów. Jednym z wyróżnionych uczniów był właśnie nasz Marcin oraz spora grupa kolegów i koleżanek z 6mt i 6la wspierająca Marcina.

Marcinowi ogromie gratulujemy!!! A uczniów zachęcamy do rozwijania swoich zainteresowań i umiejętności oraz do startowania w konkursach matematyczno – przyrodniczych w przyszłym roku.

Podczas uroczystości uczniowie poznali ofertę edukacyjną Politechniki Śląskiej oraz mieli możliwość poznać robopsa – Reksia i łazika marsjańskiego.

Więcej informacji dostępne jest na stronie Politechniki Śląskiej:

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW