Aktualności

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Dyrektor Zespołu Szkól Ogólnokształcących Nr 12 w Gliwicach (od 01.09.2022 r. zmiana nazwy szkoły na: Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 17 w Gliwicach) zaprasza serdecznie wszystkich uczniów na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/2023 według następującego harmonogramu:

  • klasy 2-8 o godz. 9.00 w klasach z wychowawcą
  • klasa 1 sj o godz. 9.30  na sali gimnastycznej
  • klasa 1 żk o godz. 10.30 na sali gimnastycznej

Rodziców klas pierwszych prosimy o przyniesienie podpisanych rogów obfitości dla swojego dziecka oraz osobiste wniesienie go na salę gimnastyczną i pozostawienie na wyznaczonym stoliku z oznaczeniem kl. 1 sj lub kl.1 żk. Wychowawcy klas pierwszych będą obecni na sali gimnastycznej.

Prosimy, aby z jednym uczniem klasy pierwszej przyszli tylko rodzice.

Dyrektor Szkoły

Krystyna Blacha

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).