ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Dyrektor Zespołu Szkól Ogólnokształcących Nr 12 w Gliwicach zaprasza serdecznie wszystkich uczniów na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022 według następującego harmonogramu:

• klasy 8bg, 8bs, 8ku,5db, 5kd, 6 dj o godz. 9.00 w klasach z wychowawcą
  • klasy 4mt(3ds), 4jj(3ab), 4la(3rn), 7dk(ogólnodostępna),7bm(6la), 7pg(6jj) o godz. 9.30 w klasach z wychowawcą
  • klasy 1aj, 1rn, 1bb, 2sk, 2wa, 3żk, 3sj o godz. 10.00 w klasach z wychowawcą

Prosimy o zapoznanie się z informacją, którym wejściem wchodzi dana klasa do szkoły. Ze względu na prace ziemne na dziedzińcu szkolnym dostępne są trzy wejścia do szkoły A, G, F.

Na drzwiach wejściowych do szkoły zostały umieszczone oznaczenia:

wejście od bramy, klasa:

VIII bg– sala 14, wych. Grażyna Borkiewicz-Barszcz

VIII bs– sala 13, wych. Beata Kałusek

VIII ku– sala 21, wych. Katarzyna Kubica

IV mt (IIIds)– sala 19, wych. Mirela Timler

VII dk (ogólnodostępna) – sala 16, wych. Katarzyna Doktor

VII bm (6la)– sala 20, wych. Barbara Kumon-Maciejko

I ja– sala 11, wych. Anna Janicka

III żk-sala 12, wych. Katarzyna Żydek

G- wejście drzwi szklane od placu zabaw, klasa:

V db– sala 17, wych. Barbara Kłos-Dobosz

IV jj (3ab) – sala 10, wych. Justyna Juranko

VII pg (6jj) – sala15, wych. Grażyna Przystasz

I rn– sala 3, wych. Renata Nestorowicz

II sk– sala 4, wych. Katarzyna Szczepkowska

II wa– sala 1, wych. Aneta Wójtowicz

F –wejście od placu zabaw przy sali 1 klasa:

V kd– sala 8, wych. Dorota Kucza

VI dj– sala 2b, wych. Joanna Duda

IV la (3rn) – sala 2, wych. Agnieszka Lekszycka

III sj – sala 28, wych. Jolanta Spiryn

I bb – sala 27, wych. Barbara Błażkowska

Rodziców klas pierwszych prosimy o przyniesienie rogu obfitości dla swojego dziecka i osobiste wniesienie go do wyznaczonej sali.

W związku z koniecznością zachowania zasad bezpieczeństwa Covid-19 prosimy, aby z jednym uczniem klasy pierwszej przyszli tylko rodzice.

Zwracamy szczególną uwagę, aby rodzice uczniów jak i wszyscy uczniowie posiadali swoje maseczki ochronne i przed wejściem do szkoły zdezynfekowali ręce.

Rodzice uczniów kl. II – VIII nie wchodzą na teren budynku szkolnego ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa COVID – 19.

Krystyna Blacha