Aktualności

NOMINACJA SZKOŁY I NAUCZYCIELI W PLEBISCYCIE EDUKACYJNYM

Szanowni Państwo,
z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który jest prowadzony przez „Dziennik Zachodni”.

https://dziennikzachodni.pl/ll/N/4/4Nominacja_Szkola_63316.jpg

Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymały pracujące w naszej szkole nauczycielki: Katarzyna Doktor oraz Katarzyna Szczepkowska.
Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się we wtorek, 25 października 2022 r. -zachęcamy wszystkich do głosowania.
Dziękujemy za nominację i gratulujemy nominowanym nauczycielkom!
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).