MAM TALENT

Z okazji ,,Święta Wiosny’’ dnia 21 marca 2023r. w naszej szkole odbył się konkurs ,,Mam Talent’’, którego celem było rozwijanie kreatywności uczniów, umożliwienie prezentacji swoich pasji oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Wzięło w nim udział 23 uczestników klas I-III i 18 uczestników klas IV-VIII, którzy zaprezentowali się w różnych pokazach. Wśród utalentowanych uczniów znaleźli się: wokaliści, tancerze, instrumentaliści, i akrobaci. W czasie występów dzieci, widoczne było ogromne zaangażowanie i doskonałe przygotowanie.
Nad przebiegiem całego konkursu czuwało jury.
Po obejrzeniu wszystkich prezentacji jurorzy wyłonili finalistów.
Wyniki przedstawiają się następująco:
W kategorii klas I-III:
1 miejsce Bianka Socha 1sj (śpiew)
2 miejsce Ewa Walaszek klasa III wa (taniec)
3 miejsce Mikołaj Piasecki II ja (magiczne sztuczki)
W kategorii klas 4-8:
1 miejsce Alex Kirsz 8pg i Ernest Borzyk 8dk (gra na instrumentach)
2 miejsce Kamil Kaczyński 8bm (gra na instrumencie) ex eqo aequo Paulina Wolany i Liwia Bartnikowska 6db(śpiew i gra na instrumentach)
3 miejsce Mateusz Sosnowski 5la (taniec)
Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, które wręczyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.
Dziękujemy uczniom za przedstawienie swoich pasji. Pamiętajmy, że w każdym z nas drzemie jakiś ukryty talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć i stale rozwijać.
Mamy nadzieję, że Szkolny Konkurs ,,Mam Talent’’ stanie się w naszej szkole tradycją i za rok znów będziemy mogli podziwiać najlepszych.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gorąco gratulujemy laureatom konkursu.
Organizatorzy konkursu: Samorząd Uczniowski