MAM TALENT

Z okazji ,,Święta Wiosny’’ dnia 21 marca 2023r. w naszej szkole odbył się konkurs ,,Mam Talent’’, którego celem było rozwijanie kreatywności uczniów, umożliwienie prezentacji swoich pasji oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Wzięło w nim udział 23 uczestników klas I-III i 18 uczestników klas IV-VIII, którzy zaprezentowali się w różnych pokazach. Wśród utalentowanych uczniów znaleźli się: wokaliści, tancerze, instrumentaliści, i akrobaci. W czasie występów dzieci, widoczne było ogromne zaangażowanie i doskonałe przygotowanie.
Nad przebiegiem całego konkursu czuwało jury.
Po obejrzeniu wszystkich prezentacji jurorzy wyłonili finalistów.
Wyniki przedstawiają się następująco:
W kategorii klas I-III:
1 miejsce Bianka Socha 1sj (śpiew)
2 miejsce Ewa Walaszek klasa III wa (taniec)
3 miejsce Mikołaj Piasecki II ja (magiczne sztuczki)
W kategorii klas 4-8:
1 miejsce Alex Kirsz 8pg i Ernest Borzyk 8dk (gra na instrumentach)
2 miejsce Kamil Kaczyński 8bm (gra na instrumencie) ex eqo aequo Paulina Wolany i Liwia Bartnikowska 6db(śpiew i gra na instrumentach)
3 miejsce Mateusz Sosnowski 5la (taniec)
Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, które wręczyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.
Dziękujemy uczniom za przedstawienie swoich pasji. Pamiętajmy, że w każdym z nas drzemie jakiś ukryty talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć i stale rozwijać.
Mamy nadzieję, że Szkolny Konkurs ,,Mam Talent’’ stanie się w naszej szkole tradycją i za rok znów będziemy mogli podziwiać najlepszych.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gorąco gratulujemy laureatom konkursu.
Organizatorzy konkursu: Samorząd Uczniowski
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).