KONKURS KOLĘDY NIEMIECKIEJ

W dniach 7-8 grudnia odbyła się w naszej szkole XVI edycja Konkursu Kolędy Niemieckiej „Alle Jahre wieder” dla uczniów szkół podstawowych.
Uczniowie śpiewali i grali piękne niemieckie kolędy i pastorałki, śpiewali od serca, radośnie, jak tylko najlepiej potrafili i jak w ich sercach grało!
Wszystkim uczestnikom, którzy łączą swoje umiejętności muzyczne z językowymi SERDECZNIE GRATULUJEMY!
Gratulujemy naszej uczennicy z klasy 4 bk Hani Karewicz, która w kategorii „soliści klasy 4-8” zajęła I MIEJSCE!!!👍
alle_jahre_wieder16
« z 16 »