Aktualności

JAN KOZŁOWSKI POSTAWIŁ PIECZĘĆ NA ZWYCIĘSTWIE 14-LATKÓW

Podopieczni Pawła Kwiatkowskiego i Tomasza Fijaka w ostatnim tegorocznym meczu fazy grupowej eliminacji do Mistrzostwo Polski Kadr Wojewódzkich – rozgrywek o Puchar imienia Kazimierza Deyny wygrali 2:0 z rówieśnikami z Opolskiego Związku Piłki Nożnej.

W pierwszej połowie najbliższy szczęścia był Jan Kozłowski, który w 3. minucie spotkania huknął sprzed pola karnego, a piłka po jego strzale trafiła w wewnętrzną część poprzeczki, spadła na ziemię tuż przed linią bramkową i wyszła w pole. Najlepszą okazję na zdobycie bramki miał natomiast w 38. minucie gry, bo znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale próbując lobować wybiegającego golkipera uderzył za wysoko.

Czytaj więcej >>

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.