Aktualności

DZIEŃ CHŁOPAKA = DZIEŃ KRAWATA

Krawat czy muszka kojarzą nam się powszechnie z eleganckim elementem męskiego stroju. To właśnie nimi w poniedziałek 2 października świętowaliśmy w naszej szkole przypadający w tym roku w sobotę Dzień Chłopaka. Tego dnia wszyscy – zarówno dziewczyny jak i chłopaki, mali i duzi, starsi i młodsi – przyszli do szkoły w krawatach.
Gra szła o wysoką stawkę, bo uczniów, którzy wzięli udział w tej akcji, otrzymali bonus w postaci karteczki z krawatem albo muszką , która zwalniała z odpowiedzi ustnych.
Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim uczniom i nauczycielom za przyniesienie krawatów, muszek oraz włączenie się do wspólnego świętowania Dnia Chłopaka oraz Dnia Krawata.

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).