DZIEŃ BEZ TELEFONU

Telefony są współcześnie urządzeniami powszechnie obecnymi w życiu coraz młodszych osób. Przy niewątpliwie wielu korzyściach jesteśmy świadomi, jak dużym zagrożeniem mogą się stać. Świadomości tej nie mają jednak najmłodsi. Dlatego też powstała idea zorganizowania „Dnia bez telefonu” jako propozycji spędzenia czasu z dala od urządzeń teleinformatycznych, poza zasięgiem internetu.

Klasa 7 kd podjęła się organizacji zajęć skierowanych do wszystkich uczniów naszej szkoły. Najstarsze klasy wzięły udział w zabawach i rozgrywkach sportowych w Fabryce Sportów, młodsi zwiedzili nowy budynek OSP w Brzezince, zaś klasy 1-3 zajęte były planszówkami, grami logicznymi i zabawami ruchowymi.

Okazało się, że czas spędzony z rówieśnikami (i bez telefonu) płynie ciekawie, szybko i przyjemnie 😊

« z 4 »