Aktualności

ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego dla klas 1-3:
  • I miejsca: Maja Dąbrowiecka  i Agata Słomka 
  • II miejsca: Natalia Baca i Jakub Streiss
  • III miejsce: Zosia Żorawik
  • Wyróżnienia: Mateusz Przybysz, Zosia Cieśla, Matylda Stanek, Laura Szaroń, Karol Motyczka, Adrian Krzysiak
Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom składamy podziękowania za trud włożony w wykonanie tak pięknych prac. Twórczość artystyczna naszych najmłodszych uczniów w najbliższym czasie będzie zdobiła korytarz szkolny.
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).