Aktualności

ZUŻYTE BATERIE

baterie
♻️ Udało nam się już zebrać aż 115 kg zużytych baterii! 🔋
Dzisiaj zostały one od nas odebrane za pośrednictwem firmy EMKA 🙂 Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję „Zbieram To w Szkole” — każda przyniesiona bateria ma ogromne znaczenie! 💚
Na tym jednak nie kończymy!
W dalszym ciągu przypominamy o zbiórce i zachęcamy do przynoszenia zużytych baterii do szkoły.
Przypominamy również, że głównym celem tej inicjatywy jest pomoc misjonarzom oraz wspieranie projektów edukacyjnych i społecznych prowadzonych w najuboższych zakątkach świata, m.in. w Afryce i Azji 🌍

Akcja ma także ważny wymiar edukacyjny — uwrażliwia uczniów na potrzeby innych, uczy postaw prospołecznych i proekologicznych ♻️💛

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i działamy dalej! 💪
#zbieramtowszkole
Ta strona internetowa używa plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia komfortu przeglądania.