Aktualności

,,ZŁOTO DLA AUTORÓW NASZYCH WARSZTATÓW!”

Autorzy warsztatów ,,Oswoić ATOM” przeprowadzanych w wybranych szkołach, w tym w naszej, zdobyli właśnie złoto w ogólnopolskiej olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Finał miał miejsce w Warszawie i gościł ponad siedem tysięcy uczestników. Oliwia Fink, Kamil Kaczyński – absolwent naszej SP – i Martyna Nitarska zdobyli Złotego Wilka -najważniejszą nagrodę konkursu. Ich zwycięstwo zostało zauważone w lokalnych oraz krajowych mediach. Sami niedawno byli uczniami szkół podstawowych, a teraz- jako uczniowie VLO oraz ALO w Gliwicach – szkolili uczniów klas szóstych, siódmych i ósmych naszej szkoły, którzy wkrótce mogą pójść w ich ślady i odnosić sukcesy.
Zwycięzcom gratulujemy, a za przyszłych potencjalnych laureatów już trzymamy kciuki.

Projekt uczniów V LO i ALO z Gliwic ze Złotym Wilkiem XII ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z Teorii
Finał Olimpiady Zwolnieni z Teorii w Warszawie. Młodzi ludzie pokazali projekty, które zmieniają Polskę
Ta strona internetowa używa plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia komfortu przeglądania.