WYBORY MASTERA SZKOŁY

Z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski zorganizował wybory Mistera Szkoły. Oto kandydaci, którzy zostali wytypowani z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski zorganizował wybory Mistera Szkoły. Eliminacje klasowe przeprowadzono dużo wcześniej wyłaniając siedemnastu najprzystojniejszych chłopców z klas I-VIll.
Oto kandydaci, którzy zostali wytypowani z poszczególnych klas:

1-4

1 SJ Antoni Śniegórki
1 ŻK Jan Truchanowski
2 JA Wojciech Dzwonek
2 BB Tadeusz Jakubczyk
2 RN Julian Chudoba
3 SK Tristan Kożuch
3 WA Adam Kowalski
4 BK Maksymilian Roesner
4 EC Michał Zarzycki

5-8

5 LA Maciej Szlinger
5 MT Jakub Hałat
6 KD Radosław Garbacz
6 DB Olaf Langer
7 DJ Borys Wasilewski
8 PG Mikołaj Skrętkowski
8 BM Jan Kozłowski
8 DK Dominik Deka

Dużo dobrej zabawy, fantastyczny humor i westchnięcia wielu dziewcząt z różnych klas towarzyszyły pierwszym wyborom Mistera Szkoły.
Droga do tytułu Mistera Szkoły jednak nie była łatwa. Mistera Szkoły wyłoniło specjalne JURY w składzie: Pani Aneta Zygan, Pani Milena Profus, Pan Maciej Wójtowicz oraz dziewczyny z klas ósmych: Zosia Bocheńska, Magda Żukowska , Lena Domzioł. Komisja oceniała zaradność kandydatów i ich pomysłowość podczas poszczególnych konkurencji przyznając za każdą punkty. Najwięcej punktów i tytuł Mistera Szkoły klas I- IV otrzymał Jan Truchanowski z klasy I żk. Natomiast Misterem Szkoły klas V-VIII został Jan Kozłowski z klasy VIII bm.
Wybory Mistera Szkoły rozbawiły społeczność szkolną. Ten nowy sposób na pobudzenie aktywności i kreatywności uczniów już się spodobał i będzie kontynuowany. Najbliższe wybory już 8 marca z okazji Dnia Kobiet, kiedy to wszyscy chłopcy będą wybierali Miss Szkoły.
Wszystkim Przystojniakom gratulujemy odwagi i fantastycznego dystansu do siebie!
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.