19.05.2026 braliśmy udział w ćwierćfinale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym.
Po wyrównanej walce ostatecznie plasujemy się na najniższym stopniu podium.
Reprezentanci:
- Chudoba Lilianna
- Czaja Aleksandra
- Karewicz Barbara
- Kowalska Nadia
- Maciejko Karolina
- Strzyż Weronika
- Szejka Paulina
- Szubert Olimpia
- Chudoba Julian
- Paruzel Paweł
- Satora Mateusz
- Szuba Szymon
- Śliwiński Bruno
- Śniegórski Antoni
- Truchanowski Jan
- Wieczorek Jan

