SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Długo czekaliśmy na taki dzień, ale nikt z nas nie spodziewał się, że będzie AŻ TAK dobrze!

Z niezmierną dumą i radością informujemy, że troje naszych ósmoklasistów odniosło niesamowity sukces w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych!

Zofia Drewnowska z 8bs już oficjalnie jest laureatką konkursu z języka polskiego, zaś Leonard Ogasa z 8bglaureatem konkursu z języka niemieckiego. Tym samym oboje mają otwarty dostęp do każdej szkoły średniej w Województwie Śląskim – już dziś mogą się uważać za uczniów wybranego liceum.

Wielki sukces odniosła również Laura Wienczek (8bs), zdobywając tytuł finalistki konkursu z języka niemieckiego.

Całej trójce niesamowitych młodych ludzi oraz im rodzicom i nauczycielom składamy najgorętsze gratulacje.