SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Długo czekaliśmy na taki dzień, ale nikt z nas nie spodziewał się, że będzie AŻ TAK dobrze!

Z niezmierną dumą i radością informujemy, że troje naszych ósmoklasistów odniosło niesamowity sukces w prestiżowych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych!

Zofia Drewnowska z 8bs już oficjalnie jest laureatką konkursu z języka polskiego, zaś Leonard Ogasa z 8bglaureatem konkursu z języka niemieckiego. Tym samym oboje mają otwarty dostęp do każdej szkoły średniej w Województwie Śląskim – już dziś mogą się uważać za uczniów wybranego liceum.

Wielki sukces odniosła również Laura Wienczek (8bs), zdobywając tytuł finalistki konkursu z języka niemieckiego.

Całej trójce niesamowitych młodych ludzi oraz im rodzicom i nauczycielom składamy najgorętsze gratulacje.

 

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).