SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Od kilku tygodni cała społeczność naszej szkoły angażuje się w akcję charytatywną- Solidarni z Ukrainą. Dzięki ogromnej Państwa pomocy udało nam się przekazać część darów na rzecz Ośrodka Interwencji Kryzysowej – Domu Samotnej Matki w Gliwicach. Pozostałe rzeczy dotarły do potrzebujących na Ukrainie. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy dotychczas wspierali nasze działania. Bez Was nic by się nie udało. JESTEŚCIE WIELCY!!!

Niestety sytuacja na Ukrainie pogarsza się z dnia na dzień. Potrzeby tam są ogromne w wielu miejscach, dodatkowy problem polega na tym, że nie wszędzie mogą dotrzeć transporty z pomocą. Jesteśmy świadomi, że jest coraz trudniej, wielu pomaga, nie zawsze wiadomo gdzie trafiają dary. Gwarantujemy, że wszystkie zebrane przez nas rzeczy dotarły do najbardziej potrzebujących tu, w Gliwicach i okolicach lub na Ukrainie. Mamy bezpośredni kontakt z osobą, która dowozi rzeczy na Ukrainę, na bieżąco informuje, co jest potrzebne zarówno wojskowym jak i cywilom. Obecnie są to:

– opatrunki, leki,

– baterie, latarki, powerbanki,

– musy, batony wysokoenergetyczne, słodycze, czekolady,

– dania instant,

– konserwy (nie w szkle),

– żywność długoterminowa,

– herbata, kawa,

– środki higieniczne.

Nasza akcja będzie trwać do odwołania. Jeśli ktoś może jeszcze nas wspomóc, już dziś bardzo dziękujemy.