Aktualności

KONKURS PLASTYCZNY JAK ROZUMIEM AUTYZM

„Być może urodziłeś się bez skrzydeł, ale najważniejsze abyś nie przeszkadzał im wyrosnąć”

Coco Chanel

„Być może urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze abyś nie przeszkadzała im wyrosnąć”

Coco Chanel

Konkurs plastyczny „Jak rozumiem Autyzm?”

Celem konkursu plastycznego jest zrozumienie osób z Autyzmem ich sposobu funkcjonowania w życiu codziennym oraz pokazanie tego w formie plastycznej zrozumiałej dla innych. Autyzm to nie jest choroba, to zupełnie inne od naszego postrzeganie rzeczywistości. Osoby autystyczne są wybitnymi naukowcami, muzykami, sportowcami, są niezwykle spostrzegawcze i odkrywcze. Oto niektórzy z nich: Tesla, Einstein, Mozart, Newton, Musk, Messi.

REGULAMIN

· Prace plastyczne pt. „Jak rozumiem Autyzm?” można wykonać indywidualnie lub grupowo;

· Format prac to A4 do A0;

· Technika dowolna – farby, kredki, mazaki, kolaż;

· Termin oddania prac 21.04.23r.

· Prace nagradzane będą w trzech kategoriach: I-III, IV-VI, VII-VII.