Aktualności

I EDYCJI KONKURSU PIOSENKI RELIGIJNEJ „DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ”

Dnia 22 marca 2023 r. w ZSP Nr 17 w Gliwicach odbyły się przesłuchania I Edycji Konkursu Piosenki Religijnej „Duchu Święty przyjdź” pod patronatem „Gościa Gliwickiego”

Komisja jurorska w składzie: Anna Jaksik, Irena Ciosk, ks.Michał Picz, Piotr Setkowicz – oceniała występy 44 uczestników, w tym: solistów, duety i zespoły. Wszystkim uczestnikom gratulujemy występów

Wyniki przesłuchań znajdują się w poniższym linku.

Laureaci I, II, III miejsc wystąpią na uroczystej gali wręczenia nagród, która odbędzie się w ZSP Nr 17 w Gliwicach w dniu 14 kwietnia 2023 r. o godzinie 10:00. Wykonawców, którzy zdobyli wyróżnienie zapraszamy także zapraszamy na galę po odbiór dyplomu i nagrody.

« z 2 »

 

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).