FESTYN

W dniu 21.06.2022 r. w godzinach od 9:00 do 14.30 w naszej szkole będzie odbywał się „Słoneczny Festyn”. Jest to projekt, który wygrał w konkursie organizowanym przez Radę Rodziców. Na ten dzień przewidziano wiele atrakcji: turniej koszykówki (klasy 6 – 8), konkurs rzutów do kosza (klasy 4-5), tor przeszkód (klasy 1 – 3), ale również dostępne za darmo dla wszystkich uczniów: malowanie twarzy (zwieńczone konkursem dla najlepszego artysty), doczepianie syntetycznych warkoczyków, ścianka do selfie (dzieci będą mogły przy niej skorzystać z telefonów żeby zrobić zdjęcie), strefa baniek mydlanych, a na końcu przyjazd straży pożarnej.

Dodatkowo będą również przygotowane stoiska z ciastami, lemoniadą, watą cukrową i popcornem (każde w cenie 2 zł) oraz stoisko przy którym można będzie zakupić robione przez wolontariat bransoletki i inne fanty (każdy w cenie 5 zł). Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wolontariat oraz cele szkoły. Prosimy, by dzieci które chcą zakupić coś na jarmarku i wesprzeć w zbiórce charytatywnej Szkolne Koło Wolontariatu miały ze sobą drobne pieniążki.