DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Przesłanie jest proste: bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta! Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką. Tego dnia warto uwierzyć, że w każdym z nas drzemią niewyczerpane pokłady dobra i – tak na próbę – okazać komuś bezinteresowną życzliwość. Tym bardziej, że w tej akurat kwestii nie ma żadnych wątpliwości: bycie miłym, okazywanie dobra, rozbudzanie u siebie życzliwości wobec innych ma moc uszczęśliwiania – nie tylko obdarowanego życzliwością, ale przede wszystkim tego, który ją okazuje.
W naszej szkole również był obchodzony. Uczniowie przygotowali pozdrowienia dla siebie, które Samorząd Uczniowski przekazał adresatom. Dodatkowo przygotowaliśmy tablicę z informacjami o Dniu Życzliwości . Dla podkreślenia radości, uśmiechu i energii wielu uczniów miało dziś kolor żółty w swoim ubiorze!

dzien_zyczliwosci15
« z 15 »
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).