DZIEŃ KOBIET

„Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen.

Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki.”

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. W ten wyjątkowy dzień wszystkie panie i dziewczynki zostały powitane kwiatami oraz drobnymi upominkami, a w klasach i na szkolnych korytarzach czuć było wyjątkową atmosferę.
W tym dniu na szkolnych korytarzach można było spotkać prawdziwe księżniczki królowe, królewiczów i królów w związku z zorganizowaną przez Samorząd Uczniowski akcją pod hasłem: „8 marca z koroną będziesz pod ochroną”. Wszyscy, którzy przyszli do szkoły w koronie, mogli poczuć się wyróżnieni, a dodatkowo otrzymali immunitet- dzień bez pytania. Cieszymy się, że akcja z „koroną” umiliła zwykły szkolny dzień.
Samorząd Uczniowski zorganizował również w tym dniu konkurs pod tytułem „Kobieta, którą podziwiam” . W ramach konkursu zaprezentowane zostały niepowtarzalne portrety współczesnych kobiet: mam, babć, nauczycielek, idolek. Dziękujemy uczestniczkom i uczestnikom za zaangażowanie.
Wszystkim Kobietom życzymy siły i miłości.

« z 2 »
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.