DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ

Dnia 14 kwietnia 2023r w naszej szkole odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród oraz koncert laureatów I Edycji Konkursu Piosenki Religijnej „DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ” pod patronatem Gościa Gliwickiego.
Przesłuchania konkursowe odbyły się 22 marca 2023r. W konkursie zaprezentowało się blisko 150 uczniów klas 1-8 w kategoriach: soliści, duety i zespoły z 14 placówek naszej diecezji: Bytomia, Zabrza, Bojszowa, Poniszowic, Rudzińca, Paczyny, Tarnowskich Gór i Gliwic. Formuła konkursu obejmowała szeroki zakres utworów religijnych: począwszy od tradycyjnych pieśni liturgicznych po współczesne utwory religijne, piosenki pielgrzymkowe i oazowe.
Podczas uroczystej gali wręczenia nagród laureaci konkursu dostarczyli niesamowitych emocji i wzruszeń swoim wykonaniem utworów religijnych.
Dziękujemy za współtworzenie tego wydarzenia wszystkim uczestnikom konkursu, czyli: wykonawcom, opiekunom, jurorom, dyrekcji i pracownikom ZSP Nr 17 oraz tym wszystkim, którzy nas wspierali duchowo i materialnie: Gościowi Gliwickiemu – głównemu patronowi konkursu, którego reprezentowała p.Mira Fiutak, Piekarni „Brzezinka”, ks.Ginterowi Langnerowi z parafii Św.Jadwigi w Brzezince, Urzędowi Miasta Gliwice i Radzie Rodziców ZSP Nr 17, fotografowi: Wojtkowi Baranowi, operatorowi dźwięku: Kasi Szczepkowskiej, a także zaangażowanym w to dzieło uczniom naszej szkoły oraz wszystkim przyjaciołom, kibicom i sympatykom konkursu.

OGROMNE DZIĘKI!

« z 5 »

 

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).