DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ

Dnia 14 kwietnia 2023r w naszej szkole odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród oraz koncert laureatów I Edycji Konkursu Piosenki Religijnej „DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ” pod patronatem Gościa Gliwickiego.
Przesłuchania konkursowe odbyły się 22 marca 2023r. W konkursie zaprezentowało się blisko 150 uczniów klas 1-8 w kategoriach: soliści, duety i zespoły z 14 placówek naszej diecezji: Bytomia, Zabrza, Bojszowa, Poniszowic, Rudzińca, Paczyny, Tarnowskich Gór i Gliwic. Formuła konkursu obejmowała szeroki zakres utworów religijnych: począwszy od tradycyjnych pieśni liturgicznych po współczesne utwory religijne, piosenki pielgrzymkowe i oazowe.
Podczas uroczystej gali wręczenia nagród laureaci konkursu dostarczyli niesamowitych emocji i wzruszeń swoim wykonaniem utworów religijnych.
Dziękujemy za współtworzenie tego wydarzenia wszystkim uczestnikom konkursu, czyli: wykonawcom, opiekunom, jurorom, dyrekcji i pracownikom ZSP Nr 17 oraz tym wszystkim, którzy nas wspierali duchowo i materialnie: Gościowi Gliwickiemu – głównemu patronowi konkursu, którego reprezentowała p.Mira Fiutak, Piekarni „Brzezinka”, ks.Ginterowi Langnerowi z parafii Św.Jadwigi w Brzezince, Urzędowi Miasta Gliwice i Radzie Rodziców ZSP Nr 17, fotografowi: Wojtkowi Baranowi, operatorowi dźwięku: Kasi Szczepkowskiej, a także zaangażowanym w to dzieło uczniom naszej szkoły oraz wszystkim przyjaciołom, kibicom i sympatykom konkursu.

OGROMNE DZIĘKI!

« z 5 »