Aktualności

ĆWIERĆFINAŁ WOJEWÓDZKI IMS DRUŻYNOWEJ LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ

15.05.2026r. Na Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Syriusza braliśmy udział w ćwierćfinale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej.

Finalnie dziewczyny wywalczyły srebro natomiast chłopcy uplasowali się na 9 miejscu.

Nasza reprezentacja:

  • Śliwiński Zoja
  • Dachowska Zuzanna
  • Langer Wiktoria
  • Stańczyk Zuzanna
  • Karewicz Hanna
  • Walke Lidia
  • Kurek Wiktoria
  • Truchanowska Barbara
  • Słomka Agata
  • Prus Mikołaj
  • Roesner Maksymilian
  • Michałowski Bartłomiej
  • Kuźnik Jan
  • Trosko Aleksander
  • Żuk Jędrzej
  • Nitarski Piotr
Ta strona internetowa używa plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia komfortu przeglądania.