15.05.2026r. Na Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Syriusza braliśmy udział w ćwierćfinale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej.
Finalnie dziewczyny wywalczyły srebro natomiast chłopcy uplasowali się na 9 miejscu.
Nasza reprezentacja:
- Śliwiński Zoja
- Dachowska Zuzanna
- Langer Wiktoria
- Stańczyk Zuzanna
- Karewicz Hanna
- Walke Lidia
- Kurek Wiktoria
- Truchanowska Barbara
- Słomka Agata
- Prus Mikołaj
- Roesner Maksymilian
- Michałowski Bartłomiej
- Kuźnik Jan
- Trosko Aleksander
- Żuk Jędrzej
- Nitarski Piotr

