WALENTYNKI 2023

„Małe radości i drobne gesty życzliwości, są najpiękniejszymi iskierkami naszej codzienności…”

Dzień świętego Walentego, popularnie zwany walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Nie traktujemy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości, ciepła, podjęcia rozważań o miłości i jej sensie.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego tradycyjnie zorganizowano „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe (w większości własnoręcznie wykonane) ,drobne upominki do specjalnie przygotowanych pudełek. Trzeba przyznać, że szkolni listonosze nie narzekali na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej możliwości.

Ponadto Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę p.t „bajkowe pary” ,w której zadaniem uczniów było odnalezienie swojej drugiej połówki z bajki. W tym dniu obowiązywał także specjalny dress code – ubrania w kolorze czerwonym bądź różowym. Na każdego ucznia czekały słodkie upominki.

Dodatkową atrakcją w tym dniu była fotobudka 📸

Dziękujemy wszystkim za wsparcie, za pomoc, za to, ze ten dzień był tak radosny! Niech walentynki trwają codziennie, bo warto dbać o miłość, wzajemne relacje i dobroć!❤️❤️❤️❤️❤️

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.