KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy,

Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.

Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem.

Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze.

            Choć do Bożego Narodzenia pozostały jeszcze trzy tygodnie, słowa tej świątecznej piosenki przyszły nam na myśl w trakcie naszego szkolnego spotkania świątecznego w sobotę 3 grudnia.

            Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią jako organizatorzy byliśmy pełni obaw, czy uda na się w pełni powrócić do naszej długoletniej tradycji świątecznych spotkań całej szkolnej społeczności. Jak się okazało, nasze obawy były bezpodstawne. Wszyscy zapragnęliśmy wspólnego działania i przeżywania tej niezwykłej atmosfery, która towarzyszy naszej imprezie od wielu, wielu lat.

            I udało się! Świadczą o tym tłumy gości: rodziny naszych uczniów i pracowników szkoły, przyjaciele, mieszkańcy dzielnicy Brzezinka, a także nasi absolwenci, którzy chcieli przypomnieć sobie czasy, kiedy sami przygotowywali tę uroczystość. Cieszą nas także komentarze, które pojawiają się  na portalach społecznościowych, np. To był najlepszy szkolny kiermasz świąteczny, na jakim byłam. Nie spodziewałam się takiego rozmachu i kreatywności.

            Pragniemy zatem podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do naszego wspólnego sukcesu, tym, którzy swoimi kreatywnymi, artystycznymi pomysłami i pracą sprawili, że pozostaną nam miłe wspomnienia do następnego roku: Rodzicom, uczniom, nauczycielom i opiekunom, przygotowującym i prowadzącym występy, paniom z kuchni, pracownikom obsługi i administracji. Szczególne podziękowania należą się fundatorom mikołajkowych niespodzianek, a zwłaszcza:

  • SUCHANEK
  • VICTORIA CYMES
  • HOŁDYK
  • KATARZYNKA
  • CHŁODNIE EUROPEJSKIE

Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy!

                                                                                                                        Organizatorzy ZSP 17