#Szkoladohymnu

Dziś obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości 🇵🇱🇵🇱,które dla wszystkich Polaków jest jedną z najważniejszych dat w kalendarzu.
Dzień ten wywołuje w nas szereg emocji. Od zadumy i powagi poprzez szacunek do minionych wydarzeń. Tego dnia nasza Ojczyzna po długich latach odzyskała Niepodległość, a wraz z nią my Polacy swoją tożsamość. Jest on szczególnie ważny dla każdego Polaka. Można go świętować na różne sposoby : wywieszając Flagę Narodową, modląc się za Ojczyznę, biorąc udział w Apelu upamiętniającym ważne dla Polski wydarzenia czy organizując konkursy pieśni i piosenki patriotyczne. Po raz pierwszy społeczność Zespołu Szkolno -Przedszkolnego nr 17 w Gliwicach wzięła udział w akcji MEiN #Szkoladohymnu.
Udział w akcji ma na celu kształtowanie postawy patriotycznej wśród najmłodszych.
10 listopada o godz. 11.11 odśpiewaliśmy Hymn Narodowy.
Zachęcamy Państwa do obejrzenia Hymnu Narodowego w wykonaniu naszych przedszkolaków oraz uczniów oraz świętowania tego dnia wspólnie z rodziną i najbliższymi. Cieszmy się wolnością i niepodległością! 🇵🇱🇵🇱