DZIEŃ PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Dziś 9 listopada w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej dla klas 1-4 oraz 5-8 organizowany przez Samorząd Uczniowski z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości.

Uczniowie zaśpiewali przed publicznością i komisją konkursową utwory o tematyce niepodległościowej.
Poziom jaki zaprezentowali uczestnicy był bardzo wysoki.
Nasze Jury miało nie lada wyzwanie, aby wybrać tych najlepszych.

Jury w składzie: pani Katarzyna Symela-Bochenska, pani Aneta Zygan, pani Milena Profus i Sebastian Lindner oceniało dobór repertuaru, poprawność melodyczną i rytmiczną oraz ogólne wrażenie artystyczne.
Nasze Jury miało nie lada wyzwanie, aby wybrać tych najlepszych. Po burzliwych naradach ogłoszono wyniki:
W kategorii klas 1-4
  • l miejsce: klasa 1żk i 4bk
  • 2 miejsce: klasa 2ja, 3sk, 3 wa i 4ec
  • 3miejsce: klasa 1sj, 2bb i 2rn
W kategorii klas 5-8
  • 1miejsce: klasa 5mt
  • 2miejsce: klasa 6db
  • 3miejsce: klasa 8pg

Serdecznie gratulujemy wszystkim artystom. Dziękujemy za udział w konkursie i głodną postawę patriotyczną.