

Reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych w 4-boju, osiągając bardzo dobre wyniki zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Zawody obejmowały cztery konkurencje: bieg na 60 metrów, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg długi – dziewczęta rywalizowały na dystansie 600 metrów, natomiast chłopcy na 1000 metrów.
Drużyna chłopców zajęła 1. miejsce ex aequo z reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 13, ponieważ obie drużyny zdobyły taką samą liczbę punktów. O ostatecznej kolejności zdecydował jednak wynik najlepszego zawodnika. Reprezentant SP13 uzyskał wyższą liczbę punktów indywidualnie niż nasz zawodnik, dlatego to drużyna SP13 została sklasyfikowana na wyższym miejscu.
Wszyscy zawodnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, sportową postawą oraz wolą walki. Każda konkurencja wymagała od uczestników wszechstronności, szybkości, siły i wytrzymałości, dlatego sukces naszej drużyny jest powodem do dumy dla całej szkoły.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych!
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
Chłopcy:
- Trosko Radosław
- Czaja Filip
- Donigiewicz Jan
- Borzyk Erwin
- Kijonka Jakub
- Piechocki Wiktor
- Kontny Krystian
- Najmrocki Antoni
Dziewczynki:
- Michałowska Zuzanna
- Palenia Greta
- Dworczyk Paulina
- Szejka Paulina
- Góral Magdalena
- Czaja Ola
- Szubert Olimpia
